دسته: بلاگ
بازدید: 2782
هزینه دستگاه تقطیر گازی
هزینه دستگاه تقطیر گازی

هزینه دستگاه تقطیر گازی، یکی از ماشین آلات صنایع غذایی خوب برای خانم های ایرانی است زیرا که ایرانی ها با طب سنتی رابطه خوبی دارند و همیشه یکی از داروهای تجویز شده در طب سنتی عرق گیاه های مختلف است.

دستگاه تقطیر گازی برای راحت کردن خانواده ها از رفتن به عطاری ها ساخته شده است که در ابعاد مختلف در بازار وجود دارد.


اجزای تشکیل دهنده دستگاه


برای عرق گیری روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام دارای سختی های خودش است و ضمن اینکه کاری پر هزینه و پر دردسر بوده است با معرفی این دستگاه شما می توانید بدون نیاز به صرف هزینه های جانبی و به آسانی در هر مکانی عرق گیری کنید.


اجزای تشکیل دهنده این دستگاه شامل


دیگ جوش آلومینییمی ضد رنگ: نقش مخزن دستگاه را بر عهده دارد و آب را در دیگ ریخته و گیاه مورد نظر را قرار می دهیم و روی شعله می گذاریم.
یک سر شلنگی: در قسمت سرد کننده بخار قرار دارد که برای ورود آب از طریق شلنگ مورد استفاده قرار می گیرد.
قسمت لوله شیب دار: در سمت راست قسمت مخروطی به شکل، لوله ی ناودان فرم طراحی شده که عرق خالص را از دستگاه خارج می کند.
قسمت سرد کننده: در درون قسمت مخروطی دستگاه قسمتی برای سرد کننده بخار از جوشاندن آب و گیاه به کار میرود.
قسمت مخروطی تقطیر: وقتی بخار سرد از جوش آمدن مخلوط گیاه و آب به این قسمت میرسد از طریق، انحنای بالا وارد لوله ناودانی می شود.


فروش دستگاه تقطیر


دستگاه های تقطیر گازی در بازار به سایزهای ده لیتری، بیست لیتری، سی لیتری، چهل لیتری، پنجاه و هفتاد لیتری وجو دارد و برای سفارش سایزهای بزرگتر هم پذیرفته می شود. این دستگاه قابل حمل به هر مکانی می باشد و بسیار سبک است. دستگاه تقطیر از دو بخش بدنه استیل زنگ نزن و دیگ آلومینیمی ساخته شده است، این دستگاه دارای واشر آبندی آلمانی و چهار گیره از چهار طرف می باشد که بازده ای بالایی دارد و بخار هدر نمیرود و کاملا پلمپ می باشند و هیچ گونه بویی از آن خارج نمی شود.

نتیجه گیری


در سراسر تهران به وسیله پیک موتوری میتوانیم این دستگاه را به درب محل شما ارسال کنیم، قیمت دستگاه تقطیر از نوع قدیمی لوله کوتاه با واشر و گیره آبندی به شرح دستگاه گلاب گیری 9 لیتری، 19لیتری، 25 لیتری تا 120 لیتری مورد پسندتر می باشد.