نکاتی برای دكوراسيون منزل با وسايل ارزان
نکاتی برای دكوراسيون منزل با وسايل ارزان

نکاتی برای دكوراسيون منزل با وسايل ارزان، دكوراسيون منزل با وسايل ارزان در اول شاید نشدنی و سخت به نظر بیاید ولی با رعایت بعضی نکات و تکنیک‌ها و وسایل می‌توانید آن را عملیاتی کنید. با ما همراه باشید تا شما را با این نکته ها آشنا کنیم.

نکاتی برای دكوراسيون منزل با وسايل ارزان

 • اضافه کردن گل و گلدان به چیدمان منزل یکی از راهکارهایی ارزان برای تغییر دکور منزل 

در حالت کلی گل و گیاهان روح طبیعت را وارد فضای خانه می‌کنند. گیاهان ضمن زیبایی باعث بهبود کیفیت هوادی درون اتاق‌های شما می‌شود. فرقی نمی‌کند دکوراسیون منزل شما به چگونه‌ای باشد، نکته‌ای بسیار مهم، انتخاب و جایگذاری مناسب گل و گلدان در قسمتی از خانه است.

 • از مبلمان منزل به گونه‌ای دیگر استفاده مجدد کنید

اگر احساس کردید که مبلمان خانه شما رو به کهنگی و زوال رفته و تصمیم به دور ریختن آن‌ها دارید، کمی صبر کنید. اولین کاری که به ذهن همه افراد در مقابل وسایل کهنه می‌افتد دور انداختن وسایل کهنه است ولی سوالی که می‌توان در اینجا مطرح کرد این است که آیا می‌توان با کمی بازسازی و تغییر، مجددا از آن‌ها استفاده کرد؟

 • با کمک گرفتن از پارچه‌های تزئینی دکور منزل را تغییر دهید

با شنیدن این عنوان شاید کمی تعجب کنید. بله درست خوانیده‌اید. با توجه به دکوراسیون کنونی منزل، شما می‌توانید با کمک گرفتن از پارچه‌های تزئینی درون خانه خود را تغییر دهید. این پارچه‌های می‌تواند گونه‌های مختلفی باشد.

 • تعویض درهای کابینت آشپزخانه یکی از راه‌های ارزان برای تغییر دکوراسیون

اگر به فکر تغییر دکور آشپزخانه خود هستید یکی از راه‌های ارزان پیش روی شما تغییر درهای کابینت‌های دیواری و زمینی شما است. این روش دو مزیت دارد. مزیت اول نو شدن در و اجزای در کابینت است. مزیت دوم تغییر رنگ درهای کابینت خانه شما است.

 • کمک گرفتن از قفسه دیواری برای تغییر ارزان در دکوراسیون اتاق خواب

برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب یکی از راه‌هایی که ارزان است اضافه کردن قفسه به گوشه‌ای از دیوار است. برای انتخاب گوشه‌ای مناسب، باید چند نکته را در نظر بگیرید. اول از همه باعث مزاحمت شما نشود. در مرحله بعد دید مناسبی داشته باشد و از همه مهم‌تر فضایی که انتخاب می‌کنید بزرگ باشد تا بتوانید تصمیماتی که برای روی قفسه می‌گیرید اعمال کنید.

 • مرتب کردن اتاق با جعبه‌های تزئینی

اگر فضای خانه شما کوچک است و می‌خواهید وسایل اضافی را در انباری یا گوشه‌ای قرار دهید پیشنهاد ما استفاده از جعبه های دکوری است. این جعبه‌ها در وهله اول به شما کمک می‌کند تا بهم‌ریختگی فضای خانه شما کمتر شود و در وهله دوم شما می‌توانید این جعبه‌ها را با توجه زیبایی که دارند در فضای خانه به عنوان عنصری دکوری استفاده کنید

 • گذاشتن قاب عکس روی دیوار یکی از راه‌های ارزان دکور منزل

یکی از راه های خلاقانه برای دیوار‌های خالی و دیوارهای بی‌روح استفاده از قاب عکس است. اینکه چه عکس‌هایی درون قاب قرار بگیرد بستگی به سلیقه شما دارد.

 • تعمیر دوباره صندلی ناهارخوری برای تغییر دکور منزل

با توجه به اینکه صندلی‌های میزناهار خوری پس از استفاده دچار فرسودگی می‌شوند شما می‌توانید آن‌ها را از دو جنبه تعمیر کنید. در مرحله اول تعمیر به جهت بهبود کارکرد و در مرحله دوم تعمیر به جهت تغییر در دکوراسیون منزل و خانه.

 • شمع یکی از راهکارهای ارزان برای تغییر چیدمان منزل

شمع وسیله‌ای تزئینی است که خود شما می‌توانید با گذراندن چند دوره حضوری یا اینترنتی نسبت به چگونگی ساخت آن آگاه شوید. یکی از روش های ارزان برای تغییر دکور منزل انتخاب گوشه‌ای از خانه برای چیدن شمع های مختلف است.

 • از وسایل هنری برای تغییر دکوراسیون منزل کمک بگیرید

یکی از روش های ارزان برای تغییر دکوراسیون منزل کمک گرفتن از وسایل هنری است. این وسایل می‌تواند تابلو نقاشی باشد یا یک مجسمه. هر یک از وسایل تزئینی یک ویژگی خاص را به فضای خانه شما وارد می‌کند.

 • تغییر چیدمان دکور منزل راهی ارزان برای دکوراسیونی جدید

بیشتر تمرکز این روش روی داشته‌های درون خانه شما است. در ابتدا ببینید چه وسایلی برای تغییر دکوراسون در اختیار دارید. سپس در ذهن خود شروع به مدل سازی کنید. البته می‌توانید برای دکوراسیون مجدد از برنامه‌های سه بعدی ساز نیز کمک بگیرید.